Co możemy Ci zaoferować?

Oczywiście poza kawą i świetną atmosferą.

Czym się zajmujemy?

Pomagamy osiągnąć biznesowe cele, wykorzystując nowe technologie. Jeżeli potrzebujesz utalentowanego zespołu, który tworzy, projektuje, programuje i robi to doskonale - jesteśmy tym, czego szukałeś.

Aplikacje Web

Dbamy o wszystkie aspekty tworzenia stron i aplikacji internetowych. Zdajemy sobie sprawę, że backend jest sercem aplikacji, dlatego musi być szybki i dobrze zorganizowany, a frontend nie może obciążać zasobów i być jednocześnie intuicyjny dla użytkownika.

Aplikacje iOS

Doskonale zaprojektowana architektura systemu oraz jakość kodu to elementy, w których osiągamy mistrzostwo. Dzięki temu nasze aplikacje działają płynnie, a Twoi użytkownicy są zadowoleni niezależnie od urządzenia, którego używają (iPhone, iPad, iPad mini and iPod touch).

Aplikacje Android

Różnorodność urządzeń staje się wyzwaniem dla teamów budujących aplikacje. Trudne okoliczności są jednak czymś, w czym odnajdujemy się bardzo dobrze. Być może to kwestia naszej dociekliwości, a być może naszych umiejętności i dobrego ich wykorzystywania. Dlatego efektem naszych prac są aplikacje, które wyglądają wyśmienicie na każdym ekranie, ładują się szybko i pracują płynnie.

Usługi iOT

Wykonujemy integrację z urządzeniami, synchronizację oprogramowania układowego z chmurą oraz budujemy aplikacje umożliwiające użytkownikom zdalne sterowanie akcesoriami. Dostarczamy oprogramowanie, które pomaga żyć w inteligentny sposób.

UI/UX

Współczesny użytkownik nie wybacza błędów. Może wybierać spośród wielu opcji i szybko przełączać się pomiędzy nimi. Podtrzymanie jego uwagi wymaga szczególnej dbałości o całokształt doświadczeń w aplikacji. Design powinien być nie tylko unikalny, ale również spełniać określone funkcje. Dlatego tworzymy piękne i czytelne aplikacje, które wspierają każde user story.

  • Web design
  • App design

Strategia

Nie wierzymy w przypadkowy sukces. Lub raczej nie zalecamy zawierzać go losowi. Czytelna wizja tego, gdzie chcesz się znaleźć, wymaga precyzyjnie dopracowanych odpowiedzi, jak zamierzasz to osiągnąć. Dobry pomysł, świetna technologia i atrakcyjny design to tylko połowa sukcesu. Kluczowe znaczenie ma strategia promocji, która zapewni możliwość dotarcia do Twoich klientów.

  • Analiza rynku
  • Strategia rozwoju produktu
  • Strategia promocji
  • Wskaźniki rozwoju