Podziel się swoim pomysłem.

I zamieńmy go w coś świetnego!

Określenie wymagań klienta

Współpracę zaczynamy od wywiadów i warsztatów, które pozwalają nam zrozumieć wizję i potrzeby klienta. Wspólnie pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwalają przełożyć biznesowe pomysły na programistyczną realizację.

Projektowanie aplikacji

Przed rozpoczęciem prac programistycznych projektujemy ekrany aplikacji oraz sposób  przechodzenia pomiędzy nimi (workflow).  Na tym etapie bardzo dużą wagę przykładamy do user experience, dzięki czemu nasze realizacje są intuicyjne i proste w obsłudze.

Programowanie i testowanie

Projekty dzielimy na etapy (sprinty), podczas których pozostajemy w stałym kontakcie z klientem. Na bieżąco informujemy o postępach prac i odpowiadamy na wszystkie pytania oraz sugestie. Zaangażowanie klienta w proces tworzenia aplikacji sprawia, że jest ona lepiej dostosowana do jego potrzeb.

Publikacja

Wspieramy klientów w zamieszczaniu aplikacji na App Store, Google Play i innych sklepach z aplikacjami. Pomagamy stworzyć opis i dobrać słowa kluczowe, które najbardziej efektywnie przełożą się na pozycjonowanie aplikacji na rynku.

Wsparcie i gwarancja

Naszym klientom oferujemy pomoc w rozwoju oraz promocji aplikacji. Świadczymy obsługę programistyczną i konsultacje w zakresie marketingu po publikacji.

I to tyle!

Właśnie podbiłeś świat. A przynajmniej rynek, który chcesz zdobyć