Chciałbyś z nami pracować?

Dołącz do zespołu!

Magento Developer

Poznań

Podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie? Prowadzenie i maintenance projektu e-commerce w technologii Magento to dla Ciebie łatwizna ? Być może szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania:

  • Doświadczenie w Magento 1/2 (minimum 1 rok)
  • Znajomość technologii front-endowych (HTML5/CSS3/JavaScript).
  • Obycie w środowisku Linux/Apache/PHP/MySQL
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w technologii Magento (PHP 7, Magento 1/2)
  • Prowadzenie i maintenance projektu e-commerce w technologii Magento
  • Optymalizacja wydajności działania e-sklepu
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie w przedziale 6 000 - 11 000 zł + VAT lub możliwość innej formy współpracy
  • prywatną opiekę medyczną w LuxMed
  • kartę Multisport
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracę w złożonych, różnorodnych projektach dla klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy
  • pełne wsparcie merytoryczne
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę, dobrą kawę i imprezy firmowe

Wyślij nam CV:

kariera@appchance.com