Co możemy Ci zaoferować?

Oczywiście poza kawą i świetną atmosferą.

Kompetencje

Tworzymy aplikacje na systemy iOS, Android i Windows Phone. Budujemy również panele do zarządzania danymi oraz usługi sieciowe, które dostarczają dane do aplikacji. Używamy sprawdzonych technologii i mamy bogate doświadczenie!

UI/UX Design

Projektujemy aplikacje mobilne oraz serwisy internetowe, które są piękne, proste i intuicyjne. Software na urządzenia mobilne wymaga odpowiedniego podejścia do projektowania interfejsów.

Aplikacje iOS

Tworzymy aplikacje na iOS - nie tylko iPhone, ale także iPad, iPad mini oraz iPod touch. Urządzenia Apple wyznaczają rynkowe standardy, a ich użytkownicy stanowią najbardziej atrakcyjną grupę docelową.

Aplikacje Android

Projektujemy aplikacje na Androida, ponieważ jest to obecnie najbardziej popularny system mobilny. Istnieje wiele jego wersji na setkach urządzeń. Tworząc aplikacje Android szczególną wagę przykładamy do testów.

Aplikacje Windows Phone

Pieniądze wydane na marketing przekładają się na dynamiczny wzrost znaczenia tej platformy.

Aplikacje Web

Jesteśmy elastyczni - tworzenie aplikacji mobilnych to nie wszystko, czym się zajmujemy. Projektujemy też strony internetowe oraz aplikacje webowe.

Consulting

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych, dlatego w trakcie konsultacji i szkoleń dzielimy się wiedzą, którą używamy na co dzień w naszej pracy.