Co możemy Ci zaoferować?

Oczywiście poza kawą i świetną atmosferą.

Kompetencje

Tworzymy aplikacje Webowe oraz mobilne na systemy iOS i Android. Budujemy również panele do zarządzania danymi oraz usługi sieciowe, które dostarczają dane do aplikacji. Używamy sprawdzonych technologii i mamy bogate doświadczenie!

Aplikacje Web

Zajmujemy się wszystkimi aspektami związanymi z budowaniem stron internetowych oraz aplikacji webowych.

Aplikacje iOS

Tworzymy aplikacje na iOS - nie tylko iPhone, ale także iPad, iPad mini oraz iPod touch. Urządzenia Apple wyznaczają rynkowe standardy, a ich użytkownicy stanowią najbardziej atrakcyjną grupę docelową.

Aplikacje Android

Projektujemy aplikacje na Androida, ponieważ jest to obecnie najbardziej popularny system mobilny. Istnieje wiele jego wersji na setkach urządzeń. Tworząc aplikacje Android szczególną wagę przykładamy do testów.

UI/UX Design

Projektujemy aplikacje mobilne oraz serwisy internetowe, które są piękne, proste i intuicyjne. Software na urządzenia mobilne wymaga odpowiedniego podejścia do projektowania interfejsów.

Consulting

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych, dlatego w trakcie konsultacji i szkoleń dzielimy się wiedzą, którą używamy na co dzień w naszej pracy.