Chciałbyś z nami pracować?

Dołącz do zespołu!

UX/UI Designer

Poznań

Kogo szukamy?

Poszukujemy utalentowanego grafika stron internetowych i aplikacji mobilnych. Dowcipnej i energicznej osoby z analitycznym umysłem, która rozumie proces rozwoju oprogramowania i zwraca uwagę na detale.

Obowiązki:

  • współpraca z innymi zespołami, w celu zdefiniowania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań dotyczących kierunków wizualizacji produktu
  • praca nad wireframe i praca z wykorzystaniem metodologii projektowania ukierunkowanej na użytkownika
  • tworzenie wyjątkowych interfejsów użytkowników
  • dokonywanie poprawek w oparciu o opinie użytkowników

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w UI
  • bogate portfolio, podkreślające dotychczasowe sukcesy
  • znajomość narzędzi projektowych, takich jak Adobe Creative Suite app i / lub Sketch
  • wyjątkowe wizualne umiejętności projektowe i wrażliwość na relacje użytkownik a system
  • umiejętność przedstawienia swoich projektów i rozwiązań dla różnych zainteresowanych stron
  • umiejętność rozwiązywania problemów w sposób kreatywny i efektywny
  • bycie na bieżąco z najnowszymi trendami, technikami i technologiami UI

Mile widziane:

  • znajomość zasad UX
  • doświadczenie w pracy z Agile / Scrum
  • doświadczenie z projektowaniem marki
  • znajomość narzędzi animacyjnych/prototypu
  • podstawowa wiedza z zakresu front-end
  • chęć do pisania branżowych artykułów blogowych

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę medyczną LuxMed
  • Kartę Multisport
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracę w złożonych, różnorodnych projektach dla klientów z Polski jak i z zagranicy
  • pełne wsparcie merytoryczne - nasz zespół to programiści, graficy, osoby z doświadczeniem zdobytym w funduszach Venture Capital, agencjach interaktywnych itp.
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę

Wyślij nam CV:

kariera@appchance.com

lub zadzwoń:

+48 793 919 123