Chciałbyś z nami pracować?

Dołącz do zespołu!

Junior Quality Assurance Specialist

Poznań

Kogo szukamy?

Szukamy łowcy bugów, który pomoże nam stworzyć jeszcze lepsze oprogramowanie. Dowcipnej i energicznej osoby z analitycznym umysłem, która rozumie proces rozwoju oprogramowania i zwraca uwagę na szczegóły.

Obowiązki:

  • testowanie nowych funkcji zgodnie ze specyfikacją
  • zapewnianie najwyższej jakości aplikacji internetowych i mobilnych
  • wyszukiwanie błędów i zgłaszanie ich zespołowi
  • ścisła współpraca z załogą w zakresie wdrażania aplikacji
  • przygotowywanie sugestii dotyczących zmian i ulepszeń projektów
  • wprowadzanie i wdrażanie bardziej wydajnych procedur testowania

Wymagania:

  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w zakresie Quality Assurance
  • podstawowe zrozumienie platform i aplikacji iOS i Android
  • praktyczna wiedza na temat manualnych testów
  • wiedza na temat testów mobilnych i webowych
  • krytyczny i analityczny sposób myślenia
  • zdolność do samodzielnej pracy jak i pracy zespołowej
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność współdziałania z innymi zespołami w celu diagnozowanie błędów
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (CEFR B2 +)

Mile widziane:

  • doświadczenie w metodologii i praktykach Scrum
  • praktyczna wiedza na temat automatycznych testów

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie  3 500 - 6 500 zł netto + VAT (B2B) lub Umowa o Pracę
  • opiekę medyczną LuxMed
  • Kartę Multisport
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracę w złożonych, różnorodnych projektach dla klientów z Polski jak i z zagranicy
  • pełne wsparcie merytoryczne - nasz zespół to programiści, graficy, osoby z doświadczeniem zdobytym w funduszach Venture Capital, agencjach interaktywnych itp.
  • elastyczne godziny pracy
  • lokalizacja biura blisko dworca PKP
  • przyjazną atmosferę

Prześlij do nas CV: kariera@appchance.com