Chciałbyś z nami pracować?

Dołącz do zespołu!

Project Manager

Poznań

Kogo szukamy?

Komunikatywnego Project Managera, który wie jak wygląda praca zespołowa i potrafi rozwiązywać problemy projektowe. Osoby, która nie boi się wyzwań i interesuje się nowymi technologiami.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia komercyjnego w prowadzeniu projektów informatycznych
  • wiedza i doświadczenie w zakresie technologii i specyfiki branży IT, pozwalające na swobodną komunikację z developerami
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • znajomość metodyk Agile (Scrum)
  • znajomość narzędzi do zarządzania projektami i narzędzi wspierających proces zarządzania: Jira, Toggl, G Suite
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • pasja do nowych technologii
  • systematyczność i konsekwencja w realizowaniu przydzielonych zadań

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów IT
  • przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych
  • organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół projektowy
  • przydzielanie zadań i monitorowanie ich realizacji
  • tworzenie planów projektu, monitorowanie postępów prac, raportowanie
  • dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole
  • dbanie o dobre relacje z klientem i zespołem projektowym
  • prowadzenie warsztatów z klientami

Mile widziane:

  • znajomość innych języków obcych
  • chęć do pisania artykułów branżowych
  • zainteresowanie UX/UI

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę medyczną LuxMed
  • Kartę Multisport
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracę w złożonych, różnorodnych projektach dla klientów z Polski jak i z zagranicy
  • pełne wsparcie merytoryczne -­ nasz zespół to programiści, graficy, osoby z
  • doświadczeniem zdobytym w funduszach Venture Capital, agencjach interaktywnych, itp.
  • przyjazną atmosferę

Wyślij nam CV:

kariera@appchance.com

lub zadzwoń:

+48 793 919 123