Chciałbyś z nami pracować?

Dołącz do zespołu!

Junior/Mid Elixir Developer

Poznań

Kogo szukamy?

Uwielbiasz stale wyostrzać swój technologiczny topór? Idealnie! Będziesz tworzyć szybkie i super skalowalne backendy dla aplikacji mobilnych i internetowych. Nasz zespół koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań, a Ty będziesz jej częścią. Będziesz miał okazję pracować i smakować świeżych technologii, nie mamy czasu na nudę. Brzmi interesująco?

Czego oczekujemy?

  • przynajmniej jednego projektu Elixir dostarczonego do produkcji (niekoniecznie komercyjny)
  • płynnego korzystania z biblioteki Elixir, Ecto
  • elementarnej wiedzy na temat OTP
  • znajomości JSON Api / GraphQL
  • umiejętności myślenia w sposób funkcjonalny, analityczny
  • pisania czystego, testowalnego i wielokrotnego użytku kodu (ex_unit, espec)
  • wcześniejszego doświadczenia z innymi platformami (na przykład Ruby, Go, Python) na korzyść
  • nastawienia na zdobywanie wiedzy
  • zwracania uwagi na szczegóły z naciskiem na przestrzeganie dobrych praktyk programistycznych
  • znajomości metodologii Agile
  • dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej w łatwy sposób komunikować się z naszymi klientami (B2)

Obowiązki:

  • wdrażanie logiki biznesowej w czysty, sprawdzalny sposób
  • tworzenie API (może to być HTTP, gniazda, webhook, a nawet CLI)
  • dostarczenie kodu do serwera produkcyjnego
  • przygotowanie rozszerzalnego, adaptacyjnego środowiska chmury, które spełniałoby zmieniające się wymagania
  • tworzenie i utrzymywanie wewnętrznych modułów i open-source używanych w całej firmie
  • zapewniające sensowne wdrożenia testowe
  • dzielenie się wiedzą, mentoring mniej doświadczonych członków zespołu
  • codzienne zdobywanie wiedzy po to, aby pozostać na szczycie branżowych trendów

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z klientami mobilnymi
  • możliwość tworzenia procesów CI i CD z wykorzystaniem technologii kontenerowej i rozwiązań chmurowych
  • doświadczenie w frameworkach SPA, np. Ember, React i Redux

Co oferujemy?

  • konkurencyjne wynagrodzenie 3500-8500 + VAT (B2B)
  • doskonały ekosystem do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • przegląd kodu, programowanie w parach, okresowe przeglądy spotkań
  • praca w złożonych, różnorodnych projektach dla klientów krajowych i zagranicznych
  • wszechstronna ława - w naszym zespole pracują programiści, graficy, ludzie z Venture Capital i doświadczeniem agencji
  • opieka medyczna Luxmed
  • Karta Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazne środowisko

Wyślij nam CV:

kariera@appchance.com

lub zadzwoń:

+48 793 919 123