Chciałbyś z nami pracować?

Dołącz do zespołu!

Junior Elixir Developer

Poznań

Chcesz doskonalić się w języku Elixir? Cenisz sobie zdobywanie wiedzy od najlepszych? Nasz zespół koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań, a Ty będziesz jej częścią.  Będziesz miał/-a okazję pracować z doświadczonymi programistami i smakować świeżych technologii. Nie mamy tu czasu na nudę! Brzmi interesująco?

Czego oczekujemy?

  • wiedzy praktycznej z zakresu Elixir, Phoenix i Ecto
  • przynajmniej jednego projektu Elixir w serwisie Github
  • wcześniejszego doświadczenia z innymi platformami (na przykład Ruby, Go, Python) na korzyść
  • nastawienia na stałe zdobywanie wiedzy
  • dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej w łatwy sposób komunikować się z naszymi klientami (B2)

Obowiązki:

  • codzienna nauka!
  • wdrażanie logiki biznesowej w czysty, sprawdzalny sposób
  • tworzenie API (może to być HTTP, gniazda, webhook, a nawet CLI)
  • dostarczenie kodu do serwera produkcyjnego
  • wdrożenia testowe

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z klientami mobilnymi
  • doświadczenie we frameworkach SPA, np. Ember.js, React.js, Vue.js

Co oferujemy?

  • konkurencyjne wynagrodzenie 4500-6000 netto +VAT (B2B) lub 3400-4900 brutto (UoP)
  • możliwość pracy zdalnej
  • pakiet relokacyjny
  • doskonały ekosystem do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • przegląd kodu, programowanie w parach, okresowe przeglądy spotkań
  • praca w złożonych, różnorodnych projektach dla klientów krajowych i zagranicznych
  • wszechstronna ława - w naszym zespole pracują programiści, graficy, ludzie z Venture Capital i doświadczeniem agencji
  • opieka medyczna Luxmed
  • Karta Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazne środowisko pracy

Send us your CV to:

career@appchance.com

or give us a call:

+48 793 919 123