Chciałbyś z nami pracować?

Dołącz do zespołu!

Head of Business Development

Poznań

Kogo szukamy?

Poszukujemy Head of Business Development, czyli błyskotliwej i energicznej osoby o analitycznym umyśle i dobrze rozwiniętych kompetencjach społecznych, która obejmie pieczę nad zespołem sprzedaży, aktywnie pozyskując nowych klientów.

Obowiązki:

  • Ustalanie ambitnych celów dla zespołu
  • Coaching zespołu
  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie kultury zorientowanej na klienta oraz najwyższych standardów wydajności dla jakości i wydajności pracy
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży IT
  • Udowodnione osiągnięcia w sprzedaży (Inbound and Outbound Sales)
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (co najmniej CEFR C1)
  • Pozytywna postawa i przedsiębiorczość
  • Świetne umiejętności interpersonalne
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne- zarówno werbalne, jak i pisane
  • Doskonałe umiejętności prezentacji
  • Silne umiejętności interpersonalne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w podobnej roli w firmie liczącej przynajmniej 50 osób

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie od 10 000 do 13 000 brutto (UoP) + premia
    lub od 12 000 do 15 500 + VAT + premia (B2B)
  • Bycie częścią zespołu kierowniczego i ścisła współpraca z CEO i COO
  • Opiekę medyczną Lux Med
  • Kartę Multisport
  • MacBook'a i iPhone'a
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia zawodowego
  • Pracę w złożonych, różnorodnych projektach z klientami z całego świata
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wyślij nam swoje CV na adres:

kariera@appchance.com