Intro

Dieta Diet & Training by Ann sygnowana przez Annę Lewandowską oraz powiązany z nią sklep internetowy w krótkim czasie osiągnęły bardzo dużą popularność w Polsce. Aby wyjść naprzeciw rosnącym potrzebom klientów, twórcy projektu postanowili dystrybuować usługi oraz produkty również za pośrednictwem smartfonów.

Zadanie

Zbudowanie aplikacji na iOS oraz Android wykorzystującej infrastrukturę strony https://dieta.hpba.pl/. Zachowanie wszystkich parametrów strony internetowej przy jednoczesnym zapewnieniu wydajności systemu.

Nasza praca

Zbudowaliśmy aplikację natywną wyświetlającą treści z www w trybie WebView, w której możliwe jest dostosowanie diety w zależności od celów, własnych parametrów, preferencji i stylu życia. Możliwe jest generowanie diety, monitorowanie efektów, wymiana posiłków, tworzenie listy zakupów, szybki dostęp do informacji z bloga oraz sklepu z gadżetami. Użytkownicy mają możliwość zakupu diety w aplikacji (in-app purchase), co zwiększa wygodę i szybkość transakcji. Uwierzytelnienie odbywa się za pomocą dwóch dróg: zgodności linii papilarnych lub hasła iTunes, co usprawnia proces. Aplikacja jest kolejnym kanałem sprzedażowym diety sygnowanej przez nazwisko Anny Lewandowskiej i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem użytkowników. Miesięczny ruch waha się na poziomie 4600 aktywnych użytkowników, spędzających dziennie średnio 13 min w aplikacji.

Byliśmy odpowiedzialni za:

Prace koncepcyjne warsztaty
iOS programowanie aplikacji na system iOS
Android programowanie aplikacji na system Android
Testy testowanie aplikacji
Projekt naklejek dystrybuowanych poprzez iMessage
Konsultacje konsultacje UX oraz UI